Szkoła jazdy Lord - oferta

kurs na prawo jazdyOferujemy kompleksowe kursy na prawo jazdy wszystkich kategorii. Prowadzimy szkolenia teoretyczne i praktyczne, kładąc nacisk na nowe zasady egzaminacyjne, a także dobre praktyki i właściwe zachowania na drodze.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem dydaktycznym - między innymi salą wykładową, wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt multimedialny, taki jak projektor i tablica interaktywna, dzięki którym zajęcia teoretyczne działają na wyobraźnię, są ciekawe, a jednocześnie efektywne.

Prowadzimy kursy nauki jazdy z wykorzystaniem nowoczesnych metod i sprawdzonych materiałów dydaktycznych, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam przygotować skuteczny program szkoleniowy.

Lekcje praktyczne prowadzimy na bogato wyposażonych pojazdach, dokładnie takich, jakie spotkasz podczas egzaminu państwowego.

W ofercie szkoły jazdy Lord znajdziesz:

• kursy na prawo jazdy kat. A, A1, B, E/B, C, C1, E/C, D
  • jazdy dodatkowe
  • jazdy doszkalające
  • badania lekarskie

Pomagamy w uzyskaniu profilu kandydata na kierowcę (PKK) oraz dokładamy wszelkich starań, by każdy kursant zdał egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem. Oferujemy atrakcyjne ceny kursów, a dla uczniów, studentów i grup mamy przygotowane zniżki i promocje.